Portugalski grill

DioGo's

O nas

Zapraszamy na wyśmienite owoce morza

Jeśli szukasz najlepszych owoców morza w Polsce, możesz natrafić na kilka drogich i wyszukanych restauracji. Jednak nie każdy posiłek musi być tak wykwintny, aby był naprawdę wyjątkowy. Czasami to właśnie niepozorna rodzinna restauracja, która po cichu serwuje wyśmienite dania, pozostaje w pamięci na dłużej. I taka właśnie jest restauracja Diogo's - mała, z rodzinną atmosferą, serwująca niezapomniane i świeże owoce morza oraz steki. Wszystkie dania przygotowywane są przez portugalskiego szefa kuchni... Diogo, który uczył się swoich umiejętności w wielu restauracjach na całym świecie. Jeśli szukasz świeżych owoców morza (sprowadzanych kilka razy w tygodniu z Portugalii samolotem), nie wahaj się do nas przyjść. Czekają na Ciebie żywe kraby, pyszne ostrygi, homary, ryby, których nigdy wcześniej nie jadłeś, krewetki, wongole i wiele innych. 

O nas
NAJLEPSZY WYBÓR

Dlaczego my?

Czasami najprostsze pomysły są najlepsze. Dlatego stworzyliśmy Wam Diogo's. Perełkę wśród restauracji serwujących owoce morza w Polsce, z kuchnią niemal w całości poświęconą świeżym rybom i potrawom z owoców morza przyrządzanych na grillu węglowym. Lubimy, gdy wszystko jest proste, ale pyszne. Portugalskie przepisy, wyłącznie świeże składniki (nie mrożone) i atmosfera, którą pokochasz. Przyjdź i dowiedz się więcej o naszej historii bezpośrednio od właścicieli.

Portugalska kuchnia

Nasze serce bije w Polsce, a przepisy serwuje Portugalczyk, który z owoców morza i selekcjonowanego mięsa tworzy przepyszne dania po ,które się wraca.

Zawsze świeże

Podstawą naszej kuchni są świeże składniki. Specjalnie dla naszych klientów sprowadzamy samolotem świeże owoce morza i inne produkty prosto z Portugalii.

Doświadczony szef kuchni

Nasz szef kuchni doświadczenie zbierał w restauracjach na całym świecie, współpracując w wybitnymi kucharzami m.in. w Londynie czy Los Angeles.

Poznaj nas

Z miłości do kuchni

Z Portugalii do Polski

Diogo's tworzą serca, które połączyła miłość do jedzenia. Diogo pochodzi z Portugalii. Przez swoje życie przemierzył pół świata, pracując w wielu restauracjach u boku wielu wybitnych szefów kuchni. Na swojej drodze spotkał Małgosię, która skradła jego serce i z którą zapragnął stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie polskich restauracji. A że oboje uwielbiają owoce morza... reszta to już historia, której możesz być częścią wpadając do naszej restauracji.

Diogo
Diogo
Master Chef
0 +
Gości dziennie
0 +
Dostaw tygodniowo
0 %
Pozytywnych opinii
w Google
0 *
Ocena według klientów
na Facebook
Wiertnicza 96

Nasz nowy lokal

Już niebawem zapraszamy do nowego lokalu na pyszne owoce morza, mięso i wino

Rezerwacja

Ten wieczór
będzie wspaniały!

Jeśli planujesz wpaść do nas wieczorem, aby uniknąć czekania w kolejce, zachęcamy do rezerwacji stolika.

Bądźmy w kontakcie

Rezerwacja